Євросоюз не визнає результати російських виборів у анексованому Криму

Євросоюз підтримує територіальну цілісність і суверенітет України й не визнає результати виборів в анексованому Криму.
Євросоюз не визнає проведення місцевих російських виборів 9-11 вересня та їхні результати в незаконно анексованому РФ Криму. Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті Європейської служби зовнішніх справ (EEAS) у понеділок, 12 вересня.
“Жоден з “обраних” під час цих виборів на незаконно анексованому Кримському півострові, і тих, хто претендує на те, щоб “представляти” населення Криму та Севастополя, не має жодної легітимності й не буде визнаний представником цих територій”, – наголосили в ЄС.
Євросоюз залишається відданим своїй підтримці територіальної цілісності та суверенітету України в межах її міжнародно визнаних кордонів, а також проведенню політики невизнання українського Криму частиною РФ.
ЄС вимагає від Росії “негайно та безумовно припинити незаконну, неспровоковану та невиправдану військову агресію проти України та вивести всі сили та військову техніку з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів”.
У Росії в неділю, 11 вересня, завершилося триденне голосування на виборах різних рівнів. За даними Центральної виборчої комісії РФ, на які посилаються російські ЗМІ, на виборах лідирують представники владної партії “Єдина Росія”.
Джерело: DW