ЄС не визнає незаконні “вибори” в окупованому Криму

В Євросоюзі заявили про невизнання місцевих “виборів” в окупованому Криму і запевнили, що не визнаватимуть обраних на цих виборах представників.
Про це, як повідомляє “Європейська правда”, йдеться у заяві речника ЄС.
В ЄС нагадали про невизнання незаконної анексії Криму і Севастополя Російською Федерацією і подальше засудження цього порушення міжнародного права.
“Тому Європейський Союз не визнає проведення виборів на Кримському півострові. Будь-хто, обраний на Кримському півострові і такий, що претендує на “представництво” населення Криму і Севастополя, не буде визнаний представником цих територій, які є українськими”, – наголосили в ЄС.
“Євросоюз залишається непохитним у своїй підтримці територіальної цілісності і суверенітету України”, – сказано у заяві.
Нагадаємо, 8 вересня в анексованому Криму незаконно провели вибори депутатів до окупаційного “Государственного совета Республики Крым” і “местных советов”.
Після так званих виборів прокуратура АР Криму повідомила про підозру голові підконтрольної Кремлю виборчої комісії Михайлу Малишеву і його помічниці українці Айше Гафаровій.
Джерело: Європейська правда