Зеленський вибачився за “нахабну” поведінку в іноземних парламентах

Україна та українські громадяни не лише продемонстрували велике внутрішнє єднання, а й зуміли згуртувати навколо себе країни Європи та весь світ, наголосив український президент Володимир Зеленський під час пресконференції для міжнародних та українських ЗМІ в Києві у суботу, 23 квітня.
“Ми зверталися і в парламентах. І іноді, хай мені вибачить хтось із європейських країн, поводилися нахабно. Але зрозумійте: через те, що ми воюємо й наші люди гинуть, інакше не можемо – часу мало”, – цитує Зеленського сайт Офісу президента.
Зеленський висловив переконня, що Україна зробила все, щоб політично об’єднати країни Європейського Союзу так, як ніколи раніше. На його думку, завдяки Україні у європейських країнах почали розуміти справжній сенс існування НАТО, про що говорять деякі європейські високопосадовці у приватних розмовах.
Також український президент відзначив “неймовірне єднання” всередині країни після початку війни. Він назвав це “великою перемогою та зброєю”.
Водночас Зеленський наголосив, що Україна бореться за своє існування й за мир, але для цього їй потрібна потужна зброя. “Україна багато зробила для того, щоб об’єднати світ. І тепер, коли є це об’єднання, залишається зброя. І це останнє об’єднання, яке нам потрібне. Тут усім країнам треба, вже об’єднавшись, стати сміливими людьми та сміливими лідерами. І не лише заради нас, не лише заради нашої перемоги, а заради себе”, – сказав Зеленський.
Джерело: DW